На 3 април 2026 г. се проведе годишното Общо събрание на Съвместна онкологична национална мрежа (СОНМ).
Доц. Ася Консулова председател на УС на СОНМ, представи годишния отчетен доклад и благодари на всички медицински дружества и експерти, членове на клъстера, за извършената работа и постигнатите успехи през четвърта година от неговото основаване.

Особен акцент на констатациите и препоръките в доклада на УС беше създаването и перспективите на Българския национален хъб на Мисията срещу рака https://bjcn.bg/ncmhbg/
Съставът на УС остава същия и през следващите години на мандата ще бъде ръководен от доц. д-р Ася Консулова – председател, проф. д-р Маргарита Генова и доц. д-р Димитър Калев – зам. председатели. Членовете на УС и ръководените от тях 11 клъстерни сектора може да намерите на: https://bjcn.bg/upravitelen-savet/ и https://bjcn.bg/struktura/

Посетете дигиталния хъб на СОНМ, създайте индивидуален акаунт Моята СОНМ и се запознайте с многостранната дейност на клъстера в областта на продължаващото медицинско обучение по онкология и хематология, междуинституционалното и международно сътрудничество в областта на онкологията и реализираните проекти в национален и международен мащаб: https://bjcn.bg/

